Lucia
Kováčová
Objednajte sa

0948 254 265

O mne

S nechtovým dizajnom som začala od roku 2011 úspešným dokončením certifikovaného kurzu v Americkej firme IBD a Errow s.r.o, ja sama nosím gelové nechty už 13 rokov, a preto mi táto práca bola blízka srdcu :). Nechtíky sa snažím robiť prestížne a dokonalé. Pracujem v Salóne La Bella na ulici Sputnikova 11 v Bratislave, v salóne ponúkame kadernícke služby, kozmetiku, nechtový dizajn, pedikúra a masáže.

Certifikáty:


Používam produkty značky TRUSCADA:

truscada logo

Viac o značke TRUSCADA si viete prečítať tu.

Služby, ktoré ponúkam
Modeláž gelových nechtov – Lepenie umelých typov na pôvodné nechty, následná modeláž gelu a záverečný dizajn gelových nechtov podľa želania zákazníčky.
Doplnenie gelových nechtov – Odstránenie pôvodného gelu a následné nasadenie nových gelových nechtov. Dizajn je realizovaný podľa výberu klientky.
Odstránenie gelových nechtov – Odstránenie pôvodných gelových nechtov a gelu, následne precízne očistenie nechtov a ich úprava.
Spevnenie prirodzených nechtov – Nanesenie vrstvy BIO gélu na pôvodné prírodné nechty alebo nanesenie gél-laku.
Základné lakovanie – lakovanie nechtov podľa želania klientky, na výber je množstvo pestrofarebných kvalitných lakov.
Doplnkové služby – Aplikácia kamienka alebo nálepky na nechty, ktoré dodajú nechtom moderný a elegantný výzor. Nail art – jednoduché kreslenie na nechtíky.
Klasická manikúra – Ošetrenie prírodných nechtov a kutikuly (dezinfencia, kožička, opilovanie nechtov, lakovanie, olejček, krém, masáž rúk).
Pánska manikúra – Ošetrenie prírodných nechtov a kutikuly (dezinfencia, kožička, opilovanie nechtov, lakovanie, olejček, krém, masáž rúk).
Parafínová kúra – peeling, masáž rúk, parafín.
Modeláž gelových nechtov na nohy – nanesenie gél-laku a dizajn podľa výberu.

Salon Styllon ponúka najkvalitnejšie metódy manikúry, ktoré sú s na trhu.

Lakovanie CND Shellac
Náš salón je držiteľom certifikácie VIP Shellac salón. Používame výhradne originál produkty CND Shellac TM .
Tento revolučný produkt spôsobil boom po celom svete. Unikátna technológia systému CND Shellac TM v sebe kombinuje ľahkosť laku s vysokým leskom a dlhotrvajúcim efektom, ktorý vydrží niekoľko týždňov. Okrem týchto unikátnych vlastnosti disponuje CND Shellac TM neuveriteľnou variabilitou použití 102 základných odtieňov farieb a ich škála sa neustále rozširuje v nových kolekciách každý rok na jar, leto, jeseň, zimu.

Výhody CND Shellac TM
– Dlhotrvajúci odtieň po dobu 2- 4 týždňov
– Vysoký lesk po celú dobu nosenia
– Nekonečná variabilita dizajnu
– Farba, ktorá je odolná a trvanlivá
– Rýchlosť aplikácie
– Jednoduché a rýchle odstránenie (nie zbrusovaním)
– Spevnenie slabých nechtov
– Nepoškodené nechty

Shellac™ je vhodný pre všetky zákazníčky,ktoré chcú nádherné nechty, ale nemajú čas na ich údržbu. Je určený pre prírodné nechty, pričom u slabých a tenkých nechtov pomáha ich spevneniu, u tvrdých a krehkých nechtov dodá pružnosť a to všetko pomocou tenkej vrstvy Shellac™.
Shellac™ ponúka vďakua svojmu chemickému zloženiu s nízkou úrovňou rozpušťadiel a miernou vyššou viskozitou umožňuje veľmi pohodlné použitie bez zápachu. Aj klientky, ktoré predtým nemohli voliť úpravu nechtov z dôvodu alergických reakcií, budú môcť úspešne nosiť Shellac™. Jeho „3free“ vzorec je hypoalergenní, neobsahuje formaldehyd, toluen ani ftaláty a je vhodný aj pre tehotné ženy.