Lucia
Kováčová
Objednajte sa

0948 254 265

O mne

S nechtovým dizajnom som začala od roku 2011 úspešným dokončením certifikovaného kurzu v Americkej firme IBD a Errow s.r.o, ja sama nosím gelové nechty už 13 rokov, a preto mi táto práca bola blízka srdcu :). Nechtíky sa snažím robiť prestížne a dokonalé. Pracujem v Salóne Beauty na Palkovičovej ulici v Bratislave, v salóne ponúkame kadernícke služby, kozmetiku, nechtový dizajn, pedikúra a masáže.

Certifikáty:


Používam produkty značky TRUSCADA:

truscada logo

Viac o značke TRUSCADA si viete prečítať tu.

Služby, ktoré ponúkam
Modeláž gelových nechtov – Lepenie umelých typov na pôvodné nechty, následná modeláž gelu a záverečný dizajn gelových nechtov podľa želania zákazníčky.
Doplnenie gelových nechtov – Odstránenie pôvodného gelu a následné nasadenie nových gelových nechtov. Dizajn je realizovaný podľa výberu klientky.
Odstránenie gelových nechtov – Odstránenie pôvodných gelových nechtov a gelu, následne precízne očistenie nechtov a ich úprava.
Spevnenie prirodzených nechtov – Nanesenie vrstvy BIO gélu na pôvodné prírodné nechty alebo nanesenie gél-laku.
Základné lakovanie – lakovanie nechtov podľa želania klientky, na výber je množstvo pestrofarebných kvalitných lakov.
Doplnkové služby – Aplikácia kamienka alebo nálepky na nechty, ktoré dodajú nechtom moderný a elegantný výzor. Nail art – jednoduché kreslenie na nechtíky.
Klasická manikúra – Ošetrenie prírodných nechtov a kutikuly (dezinfencia, kožička, opilovanie nechtov, lakovanie, olejček, krém, masáž rúk).
Pánska manikúra – Ošetrenie prírodných nechtov a kutikuly (dezinfencia, kožička, opilovanie nechtov, lakovanie, olejček, krém, masáž rúk).
Parafínová kúra – peeling, masáž rúk, parafín.
Modeláž gelových nechtov na nohy – nanesenie gél-laku a dizajn podľa výberu.