Referencie od
Klientiek
Objednajte sa

0948 254 265

Referencie

Stacilo prist raz a uz k Lucke chodim roky zas a zas. Vzdy ku krase mi prispeje, vzdy sa pri praci so mnou zasmeje. Vzdy mi splni, co si prajem, ked odchadzam zo salonu, len sa smejem. Nevymenim nechty od Lucky za nic na svete, odporucam, urcite neolutujete. Spokojnost je zarucena a este k tomu dobra cena 😉 xixi, podala som to troska basnicky 😀 si top!
Janka


Maximalna spokojnost, krasne a vzdy originalne nechtiky ktore mi vsetci chvalia 🙂 Lucka si naj
Denisa


K Lucke na nechty sa vzdy tesim. Jednak preto, ze Lucka vie, co robi a robi to vyborne, a aj preto, ze sa u nej clovek citi prijemne. Odchadzam vzdy spokojna. Vrelo odporucam!
Zuzka


Lucka, robíš svelú prácu, výber gélov od výmyslu sveta, ani sa nedá vybrať z tej škály farieb, a hlavne nechty vydržia aj záťaž, skvelý materiál..odporúčam kolegynkám….
Magduška


K Lucke chodím na nechty už skoro 4 roky a vždy som bola veľmi spokojná. Vyskúšala som viacero nechtárok, ale Lucka si ma získala už pri prvej návšteve. Vždy sa teším k nej na nechty, pretože nie len, že odchádzam s krásnymi nechtami, ale hlavne aj s dobrou náladou, ktorú Lucka okolo seba šíri. Čo je dôležité, pracuje s kvalitnými produktami a snaží sa vyhovieť svojim zákazníčkam, ako najlepšie vie. Lucke ďakujem aj za jej pomoc a ochotu, ked som potrebovala zachrániť svoj malíček 🙂
Martina